Svetainės naudojimosi sąlygos

Atnaujinta: 26 rugpjūčio, 2019

Prašau atsargiai perskaitykite šias Naudojimosi Sąlygas prieš naudojantis https://grandel.lt/wpautoterms/terms-and-conditions-2/ svetaine („Paslauga“) priklausančia UAB Toli („mumis“, „mūsų“, ar „įmonė“).

Jūsų prieiga prie Paslaugų ir jų naudojimas priklauso nuo jūsų sutikimo su šiomis sąlygomis ir jų laikymosi. Šios sąlygos taikomos visiems lankytojams, naudotojams ir kitiems, kurie naudojasi arba naudojosi šia Paslauga.

Sutikdami naudotis paslauga jus sutinkate su šiomis sąlygomis. Jeigu su bet kuria sąlygų dalimi nesutinkate galite nesinaudoti šia paslauga.

Paskyros

Kai kuriate paskyrą su mumis, turite pateikti mums visą laiką tikslią, išsamią ir dabartinę informaciją. Jei to nepadarysite, tai yra Taisyklių pažeidimas, dėl kurio gali būti nedelsiant nutraukta jūsų sąskaita mūsų Paslaugoje.

Jūs esate atsakingas už slaptažodžio, kurį naudojate prieigai prie Paslaugos, ir bet kokių jūsų slaptažodžio apsaugotų veiklų ar veiksmų privatumą, nesvarbu, ar slaptažodis yra naudojamas su mūsų paslauga, ar trečiosios šalies paslauga.

Jūs sutinkate neatskleisti savo slaptažodžio jokiai trečiajai šaliai. Turite pranešti mums nedelsiant, jei sužinote apie bet kokį saugumo pažeidimą ar neautorizuota paskyros naudojimą.

Intelektinė nuosavybė

Paslauga ir jos pirminis turinys, funkcijos ir funkcionalumas yra ir išliks išskirtine UAB Toli ir jos licencijų turėtojų nuosavybė.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių interneto svetaines ar paslaugas, kurios nepriklauso UAB Toli.

UAB Toli neturi jokios kontrolės ir neprisiima jokios atsakomybės del trečiųjų šalių interneto svetainių ar paslaugų turinio, privatumo politikos ar praktikos. Jūs taip pat pripažįstate ir sutinkate, kad UAB Toli nebus tiesiogiai ar netiesiogiai atsakinga už bet kokią žalą, kurią sukėlė ar tariamai sukėlė tokio turinio, prekių ar paslaugų naudojimas ar priklausymas nuo jo, gaunamų tokiose interneto svetainėse ar paslaugose.

Mes rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų, kuriose lankotės, sąlygas ir privatumo politikas.

Santykių nutraukimas

Visos Taisyklių nuostatos, kurios savo pobūdžiu turėtų galioti po santykiu nutraukimo, išliks galiojanciomis, įskaitant, be apribojimų, nuosavybės nuostatas, garantijos apribojimus, žalos kompensaciją ir atsakomybės apribojimus.

Mes galime nedelsdami nutraukti arba sustabdyti jūsų naudotojo paskyra be išankstinio įspėjimo ar teisines atsakomybės dėl bet kokios priežasties, įskaitant be apribojimų, jei pažeidėte Taisykles.

Nutraukus santykius, jūsų teisė naudotis Paslauga bus nedelsiant nutraukta. Jei norite panaikinti savo naudotojo paskyrą, galite tiesiog nutraukti Paslaugos naudojimą.

Atsakomybės apribojimas

Jūsų naudojamasis Paslauga yra jūsų pačių atsakomybė. Paslauga teikiama „KAIP YRA“ ir „KAIP PRIEINAMA“ pagrindu. Paslauga teikiama be jokių tiesioginių ar numanomų garantijų, įskaitant, bet neapsiribojant, numanomas garantijas dėl tinkamumo prekiauti, tinkamumo tam tikram tikslui, įstatymu ar bet kokiu susitarimu pažeidimu.

Reglamentuojantys teisės aktai

Šios sąlygos reglamentuojamos ir aiškinamos pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, neatsižvelgiant į juridinių jurisdicijų konfliktų nuostatas.

Mūsų nesugebėjimas vykdyti bet kokių Taisyklių teisių ar nuostatų nebus laikomas šių teisių atsisakymu. Jei kuri nors šių Taisyklių nuostata teisme laikoma negaliojančia arba neįgyvendinama, likusios šių Sąlygų nuostatos lieka galioti. Šios sąlygos sudaro visą mūsų susitarimą dėl mūsų paslaugų ir pakeičia bet kokius ankstesnius susitarimus, kuriuos galėjome turėti tarp mūsų dėl Paslaugos.

Pakeitimai

Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra bet kada pakeisti arba pakeisti šias sąlygas bet kuriuo metu. Jei persvarstymas yra materialus, apie bet kokius sąlygų pakitimus bandysime informuoti pries ne mažiau kaip 30 dienų. Tai, kas sudaro materialius pakitimus bus spręsta mūsų nuožiūra.

Tęsdami prieigą ar naudojima mūsų Paslaugų, kai šie pakitimai įsigalios, sutinkate laikytis pataisytų sąlygų. Jei nesutinkate su naujomis sąlygomis, nutraukite naudojimąsi Paslauga.

Prekių pristatymas

Užsakymai siunčiami ir pristatomi darbo dienomis, pirmadienį – penktadienį. Prekes pristato siuntų tarnybos kurjeriai.

Prekių pristatymas trunka 1-3 darbo dienas, priklausomai nuo to, kurioje Lietuvos vietoje Jūs esate ir nuo siuntinių vežėjų apkrovos. Jeigu siuntinio negaunate, rašykite ar skambinkite mums.

Mes supakuojame siuntinius kaip įmanoma geriau, bet negalime atsakyti ir neatsakome už tai kas jiems atsitinka pervežant, taip pat už siuntinių dingimą. Todėl atsiimdami siuntinį gerai jį apžiūrėkite ar jis nebuvo atplėštas, ar pakuotė nesugadinta.

Atsiskaitymas

Atsiskaityti už prekes galite bankiniu pavedimu.  Šis apmokėjimo būdas taip pat suderintas su Paysera ir PayPal sistemomis. Šios sistemos labai panaši į įprastą atsiskaitymą „Bankiniu pavedimu“, tačiau daugelį veiksmų atlieka už Jus. Jums nereikės išankstinės sąskaitos, taip pat apmokėjimas matomas iš karto, kas labai paspartina jūsų prekių pristatymą.

Siuntimo kaina

Perkantiems daugiau kaip už 40 EUR, prekių pristatymas nemokamas. Siuntimo kaina nurodoma atsiskaitant už prekes ir renkantis pristatymo vietą bei metodą.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų dėl šių sąlygų, prašome susisiekti su mumis.

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.