GRANDEL kompanija per 65 savo gyvavimo metus išaugo į pasaulinę kosmetikos produktų ir SPA industrijos lyderę, tiriančią, plėtojančią ir gaminančią natūralios kilmės, aukštųjų technologijų dėka ištobulintus produktus. Įmonės veikla apima pilną ciklą, pradedant nuo mokslinių tyrimų, receptūrų sudarymo ir baigiant aukštųjų technologijų gaminiais ir unikaliu pakuočių dizainu.

Dr.GRANDEL kosmetikos produktų formulės kruopščiai išdirbtos ir unikalios, siekiant sukurti aukšto efektyvumo produktus kiekvieno unikaliam poreikiui. Produktų sudėtyje naudojami ypač veiksmingos biologiškai aktyvios medžiagos, augalų ekstraktai, vertingi aliejai, kompanijoje sukurti biotechnologiniai kompleksai. Komponentai tarpusavyje suderinami taip, kad vienų poveikis, stiprintų kitų poveikį ir turėtų didesnį poveikį odai. Taip pat užtikrinamas produktų savitarpio suderinamumas.

Maksimaliai gilus aktyvių komponentų prasiskverbimas į odą, užtikrina neprilygstamą produktų efektyvumą. Šiam tikslui pasiekti produktų technologijoje naudojamos nanotechnologijos, daugiasluoksnės nešėjų sistemos, mikrosferos, liposominės sistemos.

Gamyba vykdoma pagal farmacijos pramonei taikomus GGP standartus, taikančius itin griežtus reikalavimus kokybei.

Įmonė turi nuosavą tyrimų centrą, kuriantį naujus inovatyvius produktus. Visos įmonės produkcijos kokybė tikrinama nuosavoje laboratorijoje bei tvirtinama nepriklausomų ekspertų Vokietijoje.

DR.GRANDEL kosmetika skirta tiek profesionaliam naudojimui, tiek naudojimui namuose. Prekės ženklas apima 15 kosmetinių linijų ir 120 kosmetinių produktų. Tai suteikia galimybę sukurti įvairias procedūras. Plati gama produktų skirtų naudoti namuose, sustiprina odos priežiūros efektyvumą.

GRANDEL – tai šeimai priklausanti kompanija, turinti ultra modernią gamyklą Vokietijoje, dukterines įmones bei partnerius visame pasaulyje. Faktas, kad kompanija nuo įkūrimo priklauso tai pačiai šeimai, užtikrina produktų vystymo nuoseklumą. Šiuo metu DR. GRANDEL kosmetikos produktais sėkmingai prekiaujama 40 šalių. 20 000 grožio specialistų dirba su DR. GRANDEL produktais visame pasaulyje.

Mokslo tyrimai, profesionalus požiūris, optimizuoti gamtinės kilmės ingredientai, efetyvumas ir puiki tolerancija užtikrina grožio puoselėjimui skirtų DR. GRANDEL produktų  išskirtinumą, bei aukštą vertinimą profesionalų ir vartotojų tarpe. Tai suteikia pojūtį, kad išsirinkote geriausią savo odai ir jos individualiems poreikiams.